BOLI CIĘ ZĄB?

Twój ząb niespodziewanie zaczął boleć? Czas odwiedzić dentystę. U nas otrzymasz szybką diagnostykę

GODZINY OTWARCIA

Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
Sob. 9:00 - 15:00

UMÓW WIZYTĘ

Telefonicznie: 500 700 979 lub 63 272 22 33
Osobiście: ul. 3-go Maja 18, Koło

Piaskowanie


Piaskowanie

Piaskowanie zębów to jeden z najprostszych i podstawowych zabiegów stomatologicznych. Dzięki niemu możliwe staje się szybkie przywrócenie naszym zębom dawnego bielszego koloru i blasku.
Zabieg piaskowania zębów polega na oczyszczaniu powierzchni szkliwa za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem z dodatkiem drobin czyszczących, wodorowęglanu sodu i powietrza. Dzięki temu możliwe staje się oczyszczenie nawet najbardziej niedostępnych miejsc takich jak bruzdy na powierzchniach żujących czy też przestrzenie międzyzębowe.

Piaskowanie jest procesem krótkim (około 15 min) i bezbolesnym. Niektórzy pacjenci mogą odczuwać lekki dyskomfort spowodowany podrażnieniem dziąseł, które jednak szybko ustępuje.


Częstotliwość przeprowadzania zabiegu uwarunkowana jest prowadzonym trybem życia oraz higieną jamy ustnej. Standardowo piaskowanie zębów powinno byś stosowane raz do roku, jednak w zależności od potrzeb zabieg ten można powtarzać nawet co 6 miesięcy. Przez pierwsze 3 godziny pacjenci powinni wstrzymać się od palenia papierosów, spożywania herbaty, kawy, wina lub innych barwiących napojów gdyż w tym okresie zęby podatne są na przebarwienia.

 

Przeprowadzone metamorfozy

KONTAKT

  • Stomatologia Koło
    ul. 3 Maja 18, Koło
    tel: 500-700-979 lub 63 272 22 33
  • Media społecznościowe:
Strona stworzona przez F&A MEDIA KOŁO