PACJENCI NIE MOGĄ SIĘ MYLIĆ

Każdego dnia
dbamy o piękne
i zdrowe uśmiechy
naszych pacjentów!

Stomatologia Koło powstała w 2000 roku. Już od kilkunastu lat świadczymy specjalistyczne usługi z zakresu stomatologii ogólnej, estetycznej, zachowawczej, ortodoncji oraz chirurgii stomatologicznej i protetyki. W ciągu tego okresu objęliśmy opieką wielu Pacjentów z miejscowości: Koło , Konin , Turek oraz najbliższych okolic – zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci.

Kierując się przede wszystkim dobrem i wygodą naszych Pacjentów, dysponujemy obecnie ośmioma gabinetami stomatologicznymi, wyposażonymi w najnowszy sprzęt medyczny. Dzięki pasji i zaangażowaniu stale podnosimy kwalifikacje i standardy leczenia naszych Pacjentów.

Tworzymy zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy specjalistów z zakresu stomatologii ogólnej, estetycznej i zachowawczej, ortodoncji, a także chirurgii stomatologicznej oraz protetyki, współpracujących ze sobą na każdym etapie obsługi stomatologicznej Pacjenta. Dzięki temu jesteśmy w stanie podejść indywidualnie do potrzeb każdego Pacjenta i rozwiązać wszystkie jego problemy stomatologiczne.

Naszym największym celem jest zaspokojenie potrzeb stomatologicznych naszych Pacjentów, a tym samym zdobycie ich zaufania. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z nich czuł się usatysfakcjonowany, ponieważ miarą naszych sukcesów jest zadowolenie Pacjentów.

O nas