lek. dent. Bartosz Goździkowski

Ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Lekarz prowadzący oraz Współwłaściciel Stomatologia Koło. Podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe ukończył podyplomowe 3 letnie studia ortodontyczne we Włoszech na jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych uniwersytetów stomatologicznych w Europie –  Universita Degli Studi di Siena zdając egzamin końcowy z maksymalnym możliwym wynikiem. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w leczeniu ortodontycznym dzieci i pacjentów dorosłych. Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych w Polsce i za granicą.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) oraz Europejskiego Towarzystwa ortodontycznego (EOS – European Orthodontic Society).

Jeden z niewielu lekarzy w Polsce certyfikowanych przez INVISALIGN. Stosuje tradycyjne oraz nowoczesne metody leczenia ortodontycznego m. in. aparaty ruchome, aparaty stałe oraz niewidoczne nakładki ortodontyczne Invisalign. Wprowadzając nowoczesne cyfrowe technologie do gabinetu (tomografia cbct 3d, wewnątrzustny skaner 3d, oraz drukarki 3d) stał się pionierem Cyfrowej Ortodoncji w naszym regionie.