BOLI CIĘ ZĄB?

Twój ząb niespodziewanie zaczął boleć? Czas odwiedzić dentystę. U nas otrzymasz szybką diagnostykę

GODZINY OTWARCIA

Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
Sob. 9:00 - 15:00

UMÓW WIZYTĘ

Telefonicznie: 500 700 979 lub 63 272 22 33
Osobiście: ul. 3-go Maja 18, Koło

Wizyty kontrolne


Wizyty kontrolne

Skuteczność leczenia ortodontycznego zależy przede wszystkim od współpracy pacjenta z lekarzem specjalistą. Pacjent powinien ściśle przestrzegać zaleceń ortodonty - zakładać aparat ortodontyczny na określoną przez niego liczbę godzin w ciągu dnia oraz pojawiać się na ustalonych wczesniej wizytach kontrolnych.


W zależności od metody leczenia ortodontycznego zębów i indywidualnych wymagań pacjenta wizyty kontrolne odbywają się z różną częstotliwością: zarówno aparaty ruchome jak i aparaty stałe co 4-8 tygodni. W czasie tych wizyt lekarz ortodonta kontroluje postępy leczenia i reguluje aparat ortodontyczny, a tym samym siłę, z jaką działa on na zęby.
Wizyty kontrolne są bardzo istotne dla prawidłowego przebiegu leczenia ortodontycznego, a ich zaniedbanie może być fatalne w skutkach. Brak stałej kontroli może sprawić, że czas trwania leczenia wydłuży się, a w najgorszym wypadku aparat ortodontyczny  może wywołać odwrotny efekt od oczekiwanego np. pogłębić istniejącą wadę zgryzu lub spowodować nową.

Przeprowadzone metamorfozy

KONTAKT

  • Stomatologia Koło
    ul. 3 Maja 18, Koło
    tel: 500-700-979 lub 63 272 22 33
  • Media społecznościowe:
Strona stworzona przez F&A MEDIA KOŁO