BOLI CIĘ ZĄB?

Twój ząb niespodziewanie zaczął boleć? Czas odwiedzić dentystę. U nas otrzymasz szybką diagnostykę

GODZINY OTWARCIA

Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
Sob. 9:00 - 15:00

UMÓW WIZYTĘ

Telefonicznie: 500 700 979 lub 63 272 22 33
Osobiście: ul. 3-go Maja 18, Koło

Wybielanie


Wybielanie

Uśmiech to nasza wizytówka!
Picie kawy i herbaty, palenie papierosów, spożywanie produktów z zawartością barwników spożywczych, a nawet niektórych lekarstw - wszystko to powoduje przebarwienia i żółkniecie zębów. Regularne mycie może usunąć część przebarwień powierzchownych na szkliwie, lecz te, które spenetrowały głęboko strukturę zęba są trudne do usunięcia w zwykły sposób. Na szczęście nie jest to proces nieodwracalny. W naszej klinice stosuje się techniki pozwalające bezpiecznie przywracać zębom ich naturalny, zdrowy wygląd.


W naszym Centrum Stomatologicznym wykonujemy następujące zabiegi:

  • wybielanie lampą Beyond
  • wybielanie nakładkowe
  • wybielanie metodą mieszaną (lampa Beyond + nakładka)

Zabieg wybielania BEYOND™ jest jednorazowy i polega na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Żel wybielający oparty jest na nadtlenku wodoru oraz innych składnikach, których zadaniem jest zwiększenie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości zębów. Światło z akceleratora Beyond Polus™ zwiększa szybkość przechodzenia żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny. Światło emitowane przez akcelerator znacznie przyspiesza proces wybielania zębów poprzez zwiększenie częstotliwości, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. To powoduje błyskawiczny efekt utleniania w środku struktury zęba, przez co widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze i utleniane. Efektem wybielania białe, lśniące zęby pacjenta. Cały zabieg trwa ok. 45 minut, jednak jego długość może się różnić w zależności od przypadku.


Metoda nakładkowa jest przeprowadzana samodzielnie przez pacjenta. Preparat wybielający zakłada się na noc na indywidualnie wykonanych nakładkach przez okres 10 – 14 dni. Metoda ta przynosi zadowalające efekty (poprawa do 6 odcieni), które przy współpracy pacjenta utrzymują się nawet do 3 lat. Niesie jednakże ze sobą powikłania w postaci nadwrażliwości zębów, podrażnienia błony śluzowej, zaburzeń ze strony stawu skroniowo-żuchwowego, a także jest bardziej czasochłonna i wymaga sporej samodyscypliny pacjenta.  Jest  tańsza od  metody laserowej, a nakładki mogą być użyte do kolejnego wybielania - oczywiście po konsultacji z lekarzem stomatologiem.

 

 

Przeprowadzone metamorfozy

KONTAKT

  • Stomatologia Koło
    ul. 3 Maja 18, Koło
    tel: 500-700-979 lub 63 272 22 33
  • Media społecznościowe:
Strona stworzona przez F&A MEDIA KOŁO