">

BOLI CIĘ ZĄB?

Twój ząb niespodziewanie zaczął boleć? Czas odwiedzić dentystę. U nas otrzymasz szybką diagnostykę

GODZINY OTWARCIA

Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
Sob. 9:00 - 15:00

UMÓW WIZYTĘ

Telefonicznie: 500 700 979 lub 63 272 22 33
Osobiście: ul. 3-go Maja 18, Koło

lek. dent. Bartosz Goździkowski

Ortodoncja 

Stomatologia mikroskopowa


Ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Lekarz prowadzący oraz Współwłaściciel Centrum Stomatologicznego - Stomatologia Koło s.c. Podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe ukończył podyplomowe 3 letnie studia ortodontyczne we Włoszech na jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych uniwersytetów stomatologicznych w Europie -  Universita Degli Studi di Siena zdając egzamin końcowy z maksymalnym możliwym wynikiem. Posiada ponad 10 lat doświadczenia w leczeniu ortodontycznym dzieci i pacjentów dorosłych. Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych w Polsce i za granicą. 

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) oraz Europejskiego Towarzystwa ortodontycznego (EOS - European Orthodontic Society).

Jeden z niewielu lekarzy w Polsce certyfikowanych przez INVISALIGN. Stosuje tradycyjne oraz nowoczesne metody leczenia ortodontycznego m. in. aparaty ruchome, aparaty stałe oraz niewidoczne nakładki ortodontyczne Invisalign. Wprowadzając nowoczesne cyfrowe technologie do gabinetu (tomografia cbct 3d, wewnątrzustny skaner 3d, oraz drukarki 3d) stał się pionierem Cyfrowej Ortodoncji w naszym regionie.

 

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

 
2016-12-09
Udostępnij wiadomość: Facebook   Twitter   Google+  

Przeprowadzone metamorfozy

KONTAKT

  • Stomatologia Koło
    ul. 3 Maja 18, Koło
    tel: 500-700-979 lub 63 272 22 33
  • Media społecznościowe:
Strona stworzona przez F&A MEDIA KOŁO